top of page

Hediyelik Sukulent

Sukulentler, özel gün hediyelerinden bağış organizasyonlarına  bir çok alanda kullanılmaktadır. .. Doğum günleri, kına, nişan düğün hediyelikleri olarak bir çok kişi tarafından kullanılmakta olup hem hediye veren hem de hediye alan taraf açısından çok özel bir hediye olmaktadır.

Sukulent Bakımı Nasıldır?

WhatsApp Image 2019-01-26 at 16.41.00.jp

Sukulentleri fazla sulamayın. Zira bu bitkiler fazla su tutamazlar. Fazla su vererek onlara iyilik değil, kötülük etmiş olursunuz. Sulama için en iyi yöntem haftada bir keredir. Haftada bir kere sulayın sukuleti ve suya boğmayın. Toprak ıslansın ancak göl gibi olmasın.

Parlak ışık iyidir. Sukulentler hem ev içinde hem dışarıda yetiştirilmeye müsait bitkilerdir. Nereye karar verirseniz verin, sukulentlerin ışık almasına özen gösterin, ancak uzun süre direkt güneş ışığı altında almamasına dikkat edin.

Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Hediyelik Sukulentler;  kurumsal firmaların promosyon kampanyalarında, düğün, kına, doğum günü vb organizasyonlarda  hediye dağıtmak için, küçük çaplı yardım organizasyonlarında, sempozyum ve ya  doğa temalı açıkoturumlardan sonra hatıra  olarak dağıtılabilir.

WhatsApp Image 2019-04-10 at 13.06.12.jp

Il n'y a aucun article à afficher pour le moment.

bottom of page